Tegoroczna edycja Turnieju odbyła się podczas czterech etapów w szkołach podstawowych z terenu naszej gminy. Po każdym etapie drużyny sumowały punkty, by w finale wyłonić zwycięzcę. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół z Zemborzyc Tereszyńskich, Konopnicy , Motycza , Stasina i Radawca Dużego. Przeprowadzone zostały w kategorii dziewcząt i chłopców. Rozgrywki obyły się w atmosferze fair –play i pozwoliły na zawarcie nowych znajomości wśród uczniów. Zakończyły się Wielkim Finałem , który odbył 17 marca 2017 roku w naszej szkole.
Zwycięzcami w kategorii chłopców została reprezentacja szkoły w Motyczu, miejsce drugie zajęła drużyna z Konopnicy , miejsce trzecie wywalczyła drużyna ze szkoły w Zemborzycach Tereszyńskich , miejsce czwarte przypadło reprezentacji szkoły w Radawcu Dużym, a miejsce piąte zdobyła drużyna ze Stasina.
W kategorii dziewcząt zwyciężczyniami zostały reprezentantki naszej szkoły, które podczas całego Turnieju nie przegrały żadnego meczu! Miejsce drugie zdobyła drużyna z Konopnicy , miejsce trzecie wywalczyła drużyna z Zemborzyc Tereszyńskich , a miejsce czwarte drużyna z Motycza.
Wyłoniono również Królów Strzelców Turnieju . Koronę w kategorii dziewcząt zdobyła Natalia Wójtowicz ze szkoły w Radawcu Dużym, która strzeliła 36 bramek, natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Mateusz Kucharski ze szkoły w Konopnicy – strzelec 39 goli.
Wspaniałe puchary i nagrody wręczył Pan Wójt - Mirosław Żydek, który pogratulował wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej postawy.
Zwycięzcy w obu kategoriach będą reprezentowali naszą gminę w Eliminacjach Powiatowych.