Wicemistrzynie gminy w piłce nożnej halowej.
W ubiegłym tygodniu ( 16 kwietnia 2026r) w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu odbył się Finał Turnieju o Puchar Wójta Gminy Konopnica w piłce nożnej halowej dziewcząt z klas IV-VI. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn. Po dwóch etapach rywalizacji nasza reprezentacja zajmowała pierwsze miejsce ex aequo z drużyną z Motycza. O zwycięstwie zadecydował konkurs rzutów karnych, który zakończył się dla nas zajęciem drugiego miejsca. Mimo to zawody przyniosły dziewczętom wiele radości oraz pozwoliły niektórym z nich po raz pierwszy pokazać się na szczeblu gminnym.
Ogromne gratulacje i powodzenia za rok!!!
Skład drużyny: Lena Wójcik, Emilka Wójcik, Oliwka Łakota, Nikola Wasak, Marysia Gajewska, Iga Zając, Ola Krzysiak, Ola Rutkowska, Natalia Wardak, Julia Mazik, Karina Woźniak.